انتخاب معلم خصوصی

انتخاب معام خصوصی+قصه شب

هرروز تعداد خانواده هایی که تمایل دارند برای فرزندشان معلم خصوصی استتخدام کنند بیشتر می شود. در حالی که بعضی از والدین می خواهند به فرزندشان در حل مسائل درسی کمک کنند. هدف از تدریس معلم خصوصی هر چه که باشد والدین باید بتوانند معلم خصوصی را پیدا کنند که بتواند خودش را با روش یادگیری و شخصیت فرزندتان هماهنگ کند. پس در انتخاب معلم خصوصی بسیار دقت کنید.

والدین گرامی، شبی به یاد ماندنی را با سایت رادیو قصه کودکانه برای شنیدن قصه شب و قصه صوتی کودکانه برای فرزندان عزیزتان به وجود آورید.

سوالاتی که هنگام انتخاب معلم خصوصی باید بپرسید:

۱-روش تدریس شما چگونه است: از آن جایی که روش یادگیری کودکان با هم متفاوت است پس یک معلم خصوصی باید خودش را با روش یادگیری  دانش آموز هماهنگ کند یعنی بفهمد که کودک بیشتر از طریق دیدن یاد می گیرد یا از طریق تجربه کردن ولی این امر در مدرسه امکان پذیر نمی باشد چون هماهنگ کردن خود با روش یادگیری بیش از صد نفر دانش آموز کار دشواری است ولی این کار در تدریس خصوصی امکان پذیر است.

۲- شما برای کمک به فرزندم چه برنامهای دارید: با معلم یا مشاور فرزندتان تماس بگیرید و نگرانی های خود را با آن ها در میان بگذارید. مشاوران با تجربه و خوب حتما با کودکان ملاقات کرده اند و در مورد پیشرفت، سوابق تحصیلی و مشکلات شخصیتی او اطلاع دارند. معلم خصوصی مناسب راهکار ها و روش های خاصی برای شناسایی مشکلات و بررسی الگو یادگیری فرزندتان خواهد داشت.

۳- چرا تدریس خصوصی میکنید؟ معلم خصوصی خوب و موفق کسی است که به تدریس عشق می ورزد و این توانایی را دارد که با دیدن موفقیت دانش آموزان خوشحال شود. درحالی که خیلی از معلم ها تنها برای این که یک منبع درآمد تکمیلی داشته باشند تدریس خصوصی می کنند، معلم خصوصی ایده آل به پیشرفت تحصیلی فرزند شما بسیار توجه دارد.

انتخاب معام خصوصی+قصه شب

۴- چقدر سابقه کاری دارید:  داشتن سابقه کاری قابل اعتماد میتواند بسیار مفید باشد اما دست یابی به آنها کار مشکلی است صحبت کردن با افرادی که قبلا با آن معلم خصوصی کار کرده اند می تواند بسیار موثر باشد. میتوانید از خود معلم هم درمورد سوابق و خانواده های دیگری که با او کار کرده اند بپرسید.

مسائل مالی: .

متاسفانه هزینه معلم خصوصی معمولا یکی از عوامل تعیین کننده است. با این حال توانایی ها ی معلم از هر چیزی مهم تر است از معلم ها بپرسید نحوه پرداخت مبلغ چگونه است؟ بعضی از آن ها فقط پول نقد دریافت میکنند. بعضی هزینه ی یک ماه را از پیش می گیرند و بعضی پس از تمام شدن جلسات، هزینه را دریافت می کنند.

نتیجه را بررسی کنید:

پیشرفت فرزندتان را تحت نظر داشته باشید. از کودکتان در مورد باز خورد کلاس ها و میزان موثر بودن آن سوال کنید. اگر بعد از چندجلسه پیشرفتی در نمرات او ندیدید به دنبال معلم خصوصی دیگری باشید. اگر برایتان ممکن است در یکی از جلسات شرکت کنید. اگر می خواهید کودکتان پیشرفت کند باید با معلمش راحت باشید.

شما می توانید ما را از طریق رادیو قصه کودکانه برای شنیدن قصه صوتی کودکانه و قصه شب با صدای خاله قصه گو سمینا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *